WŁOCHY-WAKACJE.COM
PORADY DLA TURYSTÓW

Wczasy dla singli we Włoszech - rekomendacje - gdzie można się dobrze zabawić

szukając ciekawych, bardziej nastawionych na rozrywkę niż na odpoczynek i relaks miejsc, warto wybrać się między innymi do włoskiego Rimini, gdzie zarówno w ciągu dnia, jak i nocy młodzi ludzie, a przede wszystkim nastawieni na dobrą zabawę single nie będą się nudzić.

Włochy dla singli?

Przeglądając oferty biur podróży, trudno znaleźć idealną ofertę dla singli, taką gdzie nie trzeba będzie dopłacać do dwuosobowego pokoju czy gdzie wieczorami i nocą nie będziemy zmuszeni siedzieć przed telewizorem w hotelowym pokoju. Włochy z pewnością są ciekawym miejscem, gdzie możemy nie tylko spędzić szalony czas, poddać się aktywnemu wypoczynkowi, czy na wycieczkach fakultatywnych odwiedzić całą ziemię włoską, ale także odwiedzając kluby, dyskoteki czy puby, możemy zawierać ciekawe i intrygujące znajomości, bądź bawić się do białego rana. Dużo ciekawych ofert znajdziemy także nie tylko na pięknych włoskich plażach, ale także na stokach narciarskich, gdzie wiele hoteli oferuje pojedyncze pokoje, albo dwuosobowe bez dopłaty i ciekawy program. W kompleksach hotelowych znajdziemy też bar, dancing, czy saunę i fitness, co z pewnością pozwoli ciekawie wypełnić czas po energicznych zjazdach narciarskich.

Perła rozrywki – Rimini

Rimini polecane jest szczególnie singlom. Każdy, kto był w tym mieście, wie że na nudę nie można narzekać. Miasto to tętni życiem zarówno w ciągu dnia, jak i nocy, gdzie puby, restauracje i dyskoteki bawią turystów do białego rana. Po całonocnych eskapadach odpocząć i pozbierać siły można na rimińskich plażach, a jeśli będziemy chcieli złapać nieco więcej oddechu, to zabytki, których także w Rimini nie brakuje z pewnością zaproszą nas na przyjemną i ciekawą wycieczkę. Rimini odwiedzają przeważnie ludzie młodzi i single, rzadziej rodziny dziećmi, dla których z pewnością atrakcji nie brakuje w innych częściach Włoszech. Stąd też hotele i pensjonaty zawsze mają ciekawą ofertę dla podróżujących samotnie, bądź dla grup przyjaciół, szukających dobrej zabawy w trakcie całego pobytu.

We włoskich miastach czas inaczej płynie

Włochy są miejscem specyficznym. Jadąc do Rzymu, Mediolanu czy Wenecji, nie tylko zderzymy się z niecodzienną architekturą, ale z pewnością aktywnie spędzimy czas. Z pewnością w Mediolanie będziemy pod wpływem wielkomiejskich lokali, pubów, młodzieżowych klubów, tętniących do rana muzyką i pysznym jedzeniem w małych i lokalnych restauracjach. Wenecja zaskoczy nas zimowym karnawałem, w maskach z muzyką i występami, a Rzym udowodni, że Włosi wiedzą co to dobra zabawa i rozrywka. Możemy więc połączyć aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem i poznawaniem włoskiej kultury, albo wybrać plaże, gdzie z pewnością w wakacyjnych kurortach nie zabraknie animacji, rozrywek i lokali z dobrym winem i fantastyczną atmosferą.

Autor: Edyta Skrzek

Wszystkie prawa do strony Włochy-Wakacje.com i artykułów zastrzeżone
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu Włochy-Wakacje.comProjekt strony i wykonanie - CRESEO.com